Aktualności

 

Dr hab. n. med. Jacek Sobocki

z dumą informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z doktorem Jackiem Sobockim.

zmiana cennika

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 lipca 2017 nastąpią w ADAD SCM zmiany cen wybranych wizyt i badań

Testy prenatalne Panorama

Informujemy Państwa że w ADAD SCM Warszawa Praga ofrujemy Testy Prenatalne PANORAMA (we współpracy z firmą Centrum Badań DNA Sp. z o.o.)

Panorama jest nieinwazyjnym, przesiewowym badaniem prenatalnym. Już od 9 tygodnia ciąży możesz otrzymać istotne informacje na temat Twojej ciąży. Test Panorama określa ryzyko pojawienia się u dziecka dodatkowego chromosomu - co związane jest z wystąpieniem poważnych wad rozwojowych. Najczęściej występujące zespoły wad genetycznych to zespół Downa (trisomia 21 chromosomu), zespół Edwardsa (trisomia 18 chromosomu), czy zespół Patau (trisomia 13 chromosomu). Test Panorama pozwala także na określenie płci płodu oraz mikrodelecji w tym zespołu DiGeorge’a. W czasie ciąży pewna ilość DNA dziecka dostaje się do krwioobiegu matki co pozwala na analizę tego materiału pod kątem pewnych potencjalnych schorzeń, które mogą wystąpić u dziecka.

Nowe badania prenatalne NeoBona

Informujemy że w ADAD SCM wykonujemy nieinwazyjne badania prenatalne NeoBona we współpracy z laboratorium SynLab Polska. Szczegółowe informacje u naszych specjalistów ginekologów.

Nowy test prenatalny Harmony w ofercie ADAD SCM

Z przyjemnością informujemy o możliwości wykonywania w przychodni ADAD SCM testu prenatalnego nowej generacji - testu Harmony. Test Harmony to proste i nieinwazyjne badanie krw, na podstawie którego można ocenić prawdopodobieństwo wystąpienia zaburzeń chromosomów płciowych, np wykryć zespół Downa lub inne choroby genetyczne. Test pozwala też określić płeć dziecka.